Przejdź do:

Dzisiaj jest środa, 30 września 2020

Klubowicze online:
452

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek Menno De Jong & Leon Bolier pres Solar Expres - Magma / Momentum

bieniu Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#46

14 czerwca 2006, godz. 13:19

Drogi Kokoszu. Jeśli chodzi o temat komercji, to powyższy użytkownik (dzięki) wyręczył mnie w odpowiedz i już nie muszę się pocić oraz tracić czasu, żeby napisać, o co mi chodziło.

Dalej. Dla ciebie Bolier może być postacią mało rozpoznawalną, co zresztą było widać w treści artykułu (masa błędów), ale, proszę cię, nie przedstawiaj mi śmiesznych argumentów typu Ranking FTB, bo, gdybym sugerował się prezentowaną przez was papką, skończyłbym jak większość ludzi, piszących żenujące komentarze w waszym serwisie.

Dlatego właśnie lubię tutaj wchodzić - żeby się pośmiać, i nic więcej. A ty, jeśli chcesz napędzać komercyjną maszynę Sunrise, promując Menno De Jonga, który przy tych kawałkach miał może 25% wkładu, co zresztą bardzo dobrze słychać, to rób to dalej, ale nie tłumacz się później, po co napisałeś ten artykuł i nie odpieraj zarzutów pod swoim adresem, bo, poprawiając swoją pracę, automatycznie przyznałeś się do błędu.

Jeszcze jedno odnośnie komercji. Ty patrzysz jedynie przez pryzmat pieniędzy i jeszcze robisz ludziom wyrzuty, jeśli nie pochwalają twoich ideii - ok, wolę być laikiem w tej kwestii, ale pozostać wierny muzyce i pewnym ideałom, niż deptać ją, doprowadzając do maksymalnej komercjalizacji, a co za tym idzie - obniżenia jej poziomu.

Dzięki ludziom twojego pokroju i serwisom takim, jak ten, muzyka trance w naszym kraju upadnie szybciej, niż się pojawiła. Ba, ten proces już się rozpoczął. Za chwilę pojawi się tutaj masa komentarzy od wiernych użytkowników FTB, że co ja sobie myślę i w ogóle, ale będzie to jedynie potwierdzeniem moich słów.

Pozdrawiam.

[cenzura]

Kokosz Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#47

15 czerwca 2006, godz. 13:00

Uffff, całe szczęście w takim razie, że nie dołączyłeś do - jak to zgrabnie określiłeś - większości ludzi, piszących żenujące komentarze w waszym serwisie. Proponuje abyś nieco ochłonął z emocji i uważnie spojrzał na ten artykuł i na jego autora. Rozróżnij proszę autora od edytora to po pierwsze - bo czasem obrzucając błotem możesz niechcący trafić w niewłaściwą osobą to po pierwsze. To samo tyczy się też edycji w/w artykułu - autor popełnił błąd w tytule, ty go zauważyłeś, więc ja poprawiłem - rozumiem, że było to złe?

Po drugie - tak, ja sam o Leonie dowiedziałem się dopiero przy okazji jego singla z Menno - to źle, rozumiem? Nie miałem prawa TERAZ się zorientować, że taka osoba istnieje? A podejrzewam, że w mentalności klubowiczów ta postać też nie istnieje na poziomie porównywalnym do Menno, czy Steura. A może się mylę, może coś przeoczyłem?

Po trzecie temat Sunrise - apelują do Ciebie raz jeszcze: przeczytaj uważnie zawarte w tym artykule informacje. Zarówno dotyczące samej recenzji Andrzeja, jak i informacji dlaczego w wspominamy o Sunrise.

Miałeś oczywiście rację co do błędów w nazewnictwie singla. Ale proponuję, abyś uważniej czytał to co jest opublikowane, gdyż w artykule jasno stoi, że Leon może nie być jeszcze w naszym kraju aż tak bardzo kojarzony jak w krajach beneluksu. Nie wydaje mi się, aby było w tym zdaniu przekłamanie...

http://thruggar.dj.ftb.pl/
http://www.facebook.com/thruggar.official
http://www.thruggar.com

EwaK Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#48

15 czerwca 2006, godz. 14:46

Witam Kokosz

Przyglądam się Twojemu sporowi z Bieniem i postanowiłam się włączyć, gdyż jakoś nie potrafię pozostać obojętna na to,co napisałeś w swoim ostatnim poście. Oczywiście, że miałeś prawo zorientować się, że ktoś taki jak Leon Bolier istnieje dopiero teraz. Nieprawdę jest natomiast fakt, że - tak jak piszesz: "mentalności klubowiczów ta postać też nie istnieje na poziomie porównywalnym do Menno, czy Steura". Nie istnieje w mentalności POLSKICH klubowiczów, bo w innych krajach ten pan zaczyna być niejednokrotnie dużo bardziej rozpoznawalny niż Menno i Jonas. Z racji wykonywanej przez siebie pracy mam kontakty z wieloma ludźmi z tzw. branży na całym świecie i wiem, co (a w szczególności ile) się mówi o Menno i Janasie a ile o Leonie

Z pozdrowieniami

Ewa K.

p@lin@ Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#49

15 czerwca 2006, godz. 16:31

Musze przyznać ze utworki są fajne, ale czy będą to hity tego lata to nie wiem, okarze się niebawem.....

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają niebo na ziemi...

bieniu Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#50

15 czerwca 2006, godz. 22:13

Kokosz. Ok, mój błąd, że w lewym górnym rogu, pod napisem Autor, widnieje twoja ksywka - chyba jednak to FTB powinno coś z tym zrobić, a jak nie, to nadal będziesz narażony na tego typu ataki.

Wierz mi, że, na całe szczęście, do elity ludzi komentujących w serwisie FTB nie dołączyłem. Jak widzisz, moje wypowiedzi mają trochę inny charakter, niż te typu: "o, nie mam tego kawałka, już ssam", "dajcie namiary na kwatery w kołobrzegu", "a wpuszczą mnie na sunrise, jak nie mam 18 lat ?", "armin rządzi" itp. ..

I jeszcze jedna, mała uwaga. To, że Bolier jest dla ciebie postacią całkiem nową, nie oznacza, że możesz generalizować i wrzucać wszystkich Polaków do jednego worka. Fakt, większość z nich boryka się z problemem syndromu wszelkiego rodzaju rankingów, które tutaj prezentujecie, no i później musimy oglądać komentarze typu: "Energy 2000 lub Protector - najlepsze kluby w Polsce, bo tak jest na FTB".

[cenzura]

Kokosz Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#51

15 czerwca 2006, godz. 22:22

Bieniu & Ewa - Macie rację. Ja niedawno odkryłem Leona i musze przyznac ze bardzo podoba mi sie jego praca i naprawde chcialbym pojechac na impreze na ktorej zagra cala ta trojka, z Jonasem i Menno na czele. Bo to jest wlasnie trance ktory uwielbiam. Pozwolilem sobie na generalizacje i to tez jest moj blad.

A jesli chodzi o kwestia autora (lewy gorny rog) to jest to zawsze osoba dodajaca artykul. Stad - bodajze Compod wprowadzil - podpisy pod tekstem w prawym, dolnym rogu. Taka forma stopki/klepsydry.

http://thruggar.dj.ftb.pl/
http://www.facebook.com/thruggar.official
http://www.thruggar.com

JaCoS84 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#52

23 listopada 2006, godz. 21:14

Nie wiem jak inni to odbierają, ale "magma" dla mnie osobiście stała się hitem wakacji. Wywołuje dużo pozytywnych emocji, może nie tak jak "tundra",ale potrafiła sporo ludzi rozruszać na imprezach. To jest jeden z tych utworów , do któych się wraca w zimowe dni.

emilka19 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#53

11 stycznia 2007, godz. 15:38

ahh...zajefaaaajny kawałek i DJ też

babyblue Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#54

20 lutego 2007, godz. 10:59

Popieram jak najbardziej i utor i dj pierwsza klasa.

Mayday Polska 2005:::Tiesto2006:::Creamfilds2006::Sunrise Festival 2006:::Mayday Polska 2006:::Independance2006::Sensation White2006::Armin Van Buuren2007::

Justynka16 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#55

13 marca 2007, godz. 09:59

cze wszystkimuwazam,ze Menno jest porostu the best:D:D:D jest cudowny- poprostu go uwilbiam miesiec temu odwiedzil Protka w uniejowie!mialam akurat koazje tam byc... impreza byla p[oprostu gitowa nie ma co- kolo zna sie na rzeczy:D pzdr for all!=)

46 - 55/55 |