Przejdź do:

Dzisiaj jest niedziela, 27 września 2020

Klubowicze online:
1035

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek Sensation World Tour 2011!

M A R E K Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2566

11 czerwca 2012, godz. 23:31

Też się właśnie dziwiłem że transmitują set Axwella. Faktycznie gra same znane klimaty (jak zawsze) ale bardzo konkretnie, ludzie się pewnie dobrze bawią :)

edit: ale mega dobry remiks 'nothing but love for you' :D

guteqq Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2567

11 czerwca 2012, godz. 23:43

Dlatego właśnie z całej trójcy najbardziej lubię Axwella :-))

Wkurzają te wywiady :-//
Czas spadać chociaż ciekawy jestem seta Sanchezów, w Czechach zamietli konkretnie :-)

M A R E K Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2568

12 czerwca 2012, godz. 00:56

A gdzie słuchacie że macie wywiady? ja mam linka podczepionego ze strony 'Beat My Day' i żadnych wywiadów, non stop muzyka

Gonza Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2569

12 czerwca 2012, godz. 16:37

@ C_21 - Sensation u nas na stadionie? Nieprędko, a może i wcale. Znajdź tylu ludzi, którzy byliby skłonni zapłacić minimum 250 zł za wlotkę na S, i zapełniliby stadion w takim stopniu, żeby nie było pustek na trybunach i parkiecie.

Co do dojazdu do Amsterdamu - Fandrive jest relatywnie tani, tyle że jedzie się długo. Jak dasz radę wyspać się w busie, i wytrzymać cały następny dzień na nogach + cała noc na Sensation, to chyba dobra opcja. Co do pociągu - jest EN Jan Kiepura z Wawy do Amsterdamu, ale cena za przejazd (promocyjna) kształtuje się na poziomie od 29 EUR za miejsce siedzące, kuszetki od 49 EUR, sypialne od 69 EUR wzwyż. To są ceny promocyjne, normalnie jeszcze drożej, bilety kupować najlepiej już 60 dni przed odjazdem, wtedy lecą z tych najtańszych puli, jak ja kupowałem na powrót sypialny 60 dni przed odjazdem, to już leciała mi cena 99 EUR od osoby. Ewentualnie pozostają Ci tanie linie lotnicze, ale tutaj to nie ma raczej wyboru, albo tanio w piątek z Wrocławia do Eindhoven, i pociągiem do Amsterdamu (17 EUR w jedną stronę) + jeszcze nocleg albo w sobotę z Warszawy, a powrót to widzę że w niedzielę wieczorem dopiero, do Katowic i na dodatek drogo.
Lotami czy pociągami to się trzeba jednak interesować odpowiednio wcześniej, jak ceny są przystępne (promocje itp.), teraz im bliżej daty podróży, to drożej.

Jakby były jeszcze jakieś pytania, to pisz.

http://pl.youtube.com/g0nza88

xkazuyax Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2570

3 lipca 2012, godz. 22:51

też jestem ciekaw transmisji z Amsterdamu

God is a Dj, life is a dancefloor...

Bia-aSensacja Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2571

8 lipca 2012, godz. 10:57

halo jak tam obecna edycja się prezentowała? był ktoś żeby móc porównać z poprzednia,po filmach widzę że pomysł fajny ale chyba innerspace lepiej

Papuciok Klubowicz offline...
złoty klubowicz

offline
#2572

8 lipca 2012, godz. 21:06

Tak zwłaszcza jej rozbłysk super efekt. Mnie też tam nie było ale pumex ( wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi ) zdawał mi relacje na bieżąco i o 7 rano sms od niego byl pełen niedociągnięć ze strony Id&T .

Po kolei ... słaby openning , liche intra ( zerżnięte z WW i Celebrate ) brak mixu , tylko jeden kolor laseru ( zielony) 2 x razy nagłośnienie padło !!! Ogólnie jak to pisał brak czegokolwiek co by przyprawiało o opad szczęki . Zwłaszcza że scenografia o wiele lepsza niż na inner , mimo to było słabo jak rok temu.Tyle od naocznego świadka wczorajszej nocy.
Ja po filmikach powiem tak ...hmmm dupy nie urwało , widać rażącym okiem że id&t nie ma już pomysłu na tą impreze albo powiem tak , mają ale nie potrafią dopiąc wszystkiego na ostatni suwak. Bo co że kula fajna jak wiekszość przestrzeni pusta jak bęben ( Source i Inner ) Nie rozumiem dlaczego się powtarzają z rożnym rzeczami np.intro wrong is right znane przecież z WW. Co się dziwic motyw z Cygnus X - Superstring (Rank 1 Remix) puszczali 3 lata z rzędu.
Co do setow muza wolna smętna z poszczególnymi kawałkami. Najlepiej Riva , DMZS i Mr.White .... ferref to jakies nieporozumienie a hardwella i knighta ( czyli koleśi co grają to co 75% dj na świecię ) nie komentuje

Riva
Trisco - Musak (Eddie Halliwell Remix) w/ Ruben Mandolini - Also! (DJ Tool) ALSOOOOOO !!!


A z plusów to głos Wellsa i intro ze skrillexem

Bia-aSensacja Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2573

9 lipca 2012, godz. 22:27

****a czy oni mogli by się poświęcić i zrobić choć jedną edycję back to TRANCE bo te sety są już tak monotonne że dramat

Gonza Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2574

10 lipca 2012, godz. 22:21

Podsumowanie? Papuć już co nieco napisał z przemyśleń Pumexa, ja mam podobne. Sama kula świetna, pomysł naprawdę dobry, oświetlenie kuli również. Te 4 maski dookoła kuli - do tej pory zastanawiam się co miały wspólnego z Source of Light :D Jak na taki motyw, myślę że mogli postarać się o jeszcze więcej światła. Właściwie widać, że po trochu czerpią z pomysłów z lat poprzednich - możliwość wejścia bardzo blisko dj'ki - tak jak na Celebrate, wykorzystane intra z Wicked Wonderland czy Celebrate, światła na wyciągarkach, tak jak piłki w zeszłym roku. Muzycznie to Mr White całkiem fajnie, szkoda że dali mu tylko 45 minut, The Man With No Shadow, a Hardwell na końcu pocisnął mocno, to już chyba taka tradycja w Amsterdamie że na końcu musi być pierd.lnięcie aby rozruszać towarzystwo :D Cieszy powrót legendarnego głosu Sensation w wykonaniu pana Wellsa, martwi to że już całkowicie zrezygnowali z jakiegokolwiek mixu czy megamixu, jeszcze rok temu był króciutki ale widowiskowy Innerspace moment, teraz nie ma już nic.
Nagłośnienie chyba 3 razy siadło dość konkretnie (było wyraźnie ciszej), raz nawet na chwilę padło całkiem - dziwna sprawa jak na opening nowego motywu. Samo otwarcie jakieś takie nijakie.
Aha, i mogliby wreszcie ten parkiet umyć, bo klei się do butów jakby tam Superglue rozlali :D

http://pl.youtube.com/g0nza88

Papuciok Klubowicz offline...
złoty klubowicz

offline
#2575

10 lipca 2012, godz. 23:41

Man With No Shadow ahhh dla po co ten ang. De Man Zonder Schaduw

C_21 -> zdajesz sobie sprawę że ten koleś grał w Polsce na Sensation :P

Gonza Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2576

11 lipca 2012, godz. 15:55

C_21 - pierwszą wizytę na Amsterdam Arena chyba zawsze się będzie wspominać najmilej. Tak jak napisałeś: klimat, ludzie, atmosfera. Ja tam już byłem 5 raz, a zaczynałem od Ocean of White i to właśnie ten motyw jest według mnie najlepszym, na jakim byłem. Przez to potem każde kolejne S porównuję z Oceanem. Na pewno warto się tam wybrać chociaż ten jeden raz

http://pl.youtube.com/g0nza88

Gonza Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2577

11 lipca 2012, godz. 21:34

Śrutas - coś w tym jest heheh, bo jeśli miałbym ustawić mój osobisty ranking, to na 1 miejscu jest Ocean, na 2 Wicked Wonderland, a edycje 2010-2012 ustawiłbym ex equo na miejscu 3, bo nawet nie miałbym zamiaru zastanawiać się co było lepsze a co gorsze - po prostu spodziewałem się czegoś lepszego po tych edycjach.

http://pl.youtube.com/g0nza88

Gonza Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2578

11 lipca 2012, godz. 21:54

O właśnie, dobrze to ująłeś - pustawo. A i połączenie kuli z Source z sufitem z Inner to byłaby miazga No ale ID&T jakoś nie umie wpaść na pomysł mogący dorównać Oceanowi, Wicked, czy też drzewku z 2007 roku. Musisz im trochę pomóc

http://pl.youtube.com/g0nza88

xkazuyax Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2579

12 lipca 2012, godz. 17:40

Nie wiem czy co raz to szybciej. Gonza kiedyś mi mówił,że przy którejś edycji w 2 godziny bodajże poszły wszystkie bilety

God is a Dj, life is a dancefloor...

Gonza Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2580

12 lipca 2012, godz. 18:54

Jak pierwszy raz kupowałem bilety na Ocean to już o 11:45 ich brakło także wystarczyły niecałe 2 godziny :) , Source - komunikat o braku biletów pojawił się po około 4 godzinach. Na Wicked na któryś dzień bilety dość długo były. Różnie to z tą sprzedażą biletów jest, ale jednak na 99% można być pewnym że amsterdamska edycja zawsze się wyprzeda.
Śrutas - masz szacuneczek od Pumexa za pomysł połączenia Inner z Sourcem.

http://pl.youtube.com/g0nza88

2566 - 2580/2590 |