Przejdź do:

Dzisiaj jest środa, 30 września 2020

Klubowicze online:
675

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek PLEASURE ISLAND – 14 godzin zabawy przy najlepszej muzyce elektronicznej!

karolina_ch Klubowicz offline...
moderator

offline
#1

16 sierpnia 2011, godz. 13:50

Wszyscy zapewne wiemy, że w sobotę 27-go sierpnia od godziny 16:00 do 6:00 na lotnisku w Rudnicach nad Łabą odbędzie się festiwal Pleasure Island!

Ta impreza to więcej niż tylko muzyka i taniec ale również mnóstwo innych rozrywek.

Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje o tym, czego możecie się spodziewać tej gorącej sierpniowej nocy.

Miejsce:

Festiwal odbędzie się na terenie o wielkości 225 metrów na 125 metrów, z czego na 20.000 metrów2 znajdować się będzie 9 scen oraz pozostałe atrakcje.
Do dyspozycji głównej sceny (open-air) będzie obszar o wielkości 3600 m2 a na scenę Hardstyle (również open-air) organizatorzy przygotowali blisko 1200 m2. Pozostałe sceny znajdować się będą w namiotach. Scena Techno znajdować się będzie w największym z namiotów – jedyne 2.250 (50 m x 45 m) metrów kwadratowych do wyskakania! Trance natomiast mieścić się będzie w namiocie o wymiarach 60 m x 30 m czyli 1.800 m2. Evropa2 to namiot o powierzchni 1.350 m2 (45m x 30 m) a pozostałe 4 sceny lokalne to namioty o powierzchniach 600 m2 (15 m x 10 m).

Strefa chill-out:

W samym centrum festiwalu znajdować się będzie strefa chill-out – czyli 400 m2 do wypoczynku! Każdy imprezowicz będzie mógł odpocząć i nabrać sił na kolejne długie godziny szaleństwa. 

Strefa VIP:

Pomiędzy strefą chill-out a główną sceną znajdować się będzie podest VIP o powierzchni 300 m2. Taras VIP daje nie tylko wspaniały widok na główną scenę lecz również pogląd na teren całego festiwalu! Znajdować się tam będą specjalne loże, bary oraz toalety (tylko dla posiadaczy biletów VIP).

Indiańska wioska:

Nie możecie również ominąć indiańskiej wioski – miejsca z wieloma wigwamami na terenie 400 m2.  Pośród wielu atrakcji będziecie mogli kupić kiełbasę i upiec ją nad wielkim ogniskiem! Znajdziecie tam również „ostrą pracownię” oraz pokazy ognia wykonywane przez grupę tancerzy ognia - Ohnivci z Varů. W jednym z wigwamów znajdować się będzie „tearoom” czyli miejsce spokoju i wypoczynku. W indiańskiej wiosce będziecie również mogli zdobyć swój portret lub karykaturę stworzoną przez Vladimira Valenta, który jest jednym z najbardziej znanych malarzy współczesnych i który czterokrotnie zdobył „Body Art. Awards” w malowaniu ciała.
Jeśli poszukujecie odpowiedzi na różne pytania możecie również zapytać wróżki Evy Agii.
Coś dla ciała? Proszę bardzo! Będziecie mogli ozdobić je lśniącym tatuażem lub oddać się pełnemu relaksowi  przy tajskim masażu z Planety Zen, który bez wątpienia postawi Was na nogi po 14-godzinnej imprezie.

Jeśli chcecie podnieść sobie adrenalinę podczas Pleasure Island to mamy dla Was wiele ciekawych propozycji! Oto one:

Bungee katapulta – specjalne miejsce gdzie będziecie mogli wystrzelić się w powietrze osiągając stan nieważkości i przeciążenia aż do 3G!

Żyroskop - symulator lotów – urządzenie składające się z trzech koncentrycznych kręgów, które umożliwia ruch kręgu na trzech osiach symulując stan nieważkości i wywołując uczucie dezorientacji w przestrzeni z przeciążeniem siły 4G.

“Wirówka” – Jeśli uwielbiacie zawrotną prędkość to ta karuzela jest miejscem dla Ciebie! 16 kabin na ogromnym kole obracać się będzie w niesamowitym tempie i uniesie Was na wysokość 18 metrów pod kątem 88 stopni z przeciążeniem 1.5 G. 

Market:

Na terenie festiwalu znajdować się będzie „rynek” gdzie będziecie mogli kupić okulary, koszulki, szalone gadżety imprezowe czy słodycze!

Lądowisko dla helikopterów:

Każdy z Was będzie miał szansę wygrać lot helikopterem dzięki jednemu z partnerów festiwalu. Amundsen Vodka zabierze jednego z Was wraz z przyjaciółmi na zwiadowczy lot nad lotniskiem w Rudnicach aby przyjrzeć się imprezie z lotu ptaka. 

Plaża Axe:

Jeśli będziecie potrzebowali odświeżenia przed, w trakcie lub po zabawie, plaża AXE to idealne miejsce dla Was! Aniołki AXE odświeżą Was od stóp do głów!

Baccardi Chill-out:

Jeśli będziecie mieli ochotę wypocząć na wygodnym leżaku przy słońcu to nie możecie ominąć strefy Baccardi Chill-out z dwoma barami! Leżaki będą gotowe specjalnie dla Was abyście mogli idealnie się zrelaksować.

5 Pulse:

Potrzebujecie ochłonąć po ogromnej dawce adrenaliny i zabawy? Zapraszamy do strefy 5 pulse! Futurystyczne urządzenia uderzą Was mocnym ciosem chłodnego powietrza tak bardzo odświeżającego jak tylko tego zapragniecie.  

Bary:

Na terenie całego festiwalu znajdziecie bary z szerokim asortymentem napojów i drinków. Każda ze scen będzie posiadać swój własny bar więc nie będziecie musieli tracić czasu na spacery do odległych barów.

Jedzenie:

Wokoło strefy chill-out znajdować się będą punkty z szeroką gamą różnorodnych potraw, również wegetariańskich! 

Żetony:

Wszystkie płatności na terenie festiwalu muszą być dokonywane za pomocą żetonów. Punkt sprzedaży żetonów znajduje się na wprost głównego wejścia oraz przy wejściu na główną scenę. Cena jednego żetonu to 40 koron, pół żetonu to 20 koron. 

Toalety:

Na terenie festiwalu znajdować się będą 2 ogromne strefy toalet, z wystarczającą ilością kabin. Organizatorzy zapewniają, że będą utrzymywać toalety w czystości jak tylko się da i proszą jednocześnie abyście również starali dbać o czystość. 

Kosze na śmieci:

Dbając o czystość oraz komfort zabawy, organizatorzy umieszczą na terenie festiwalu sporą ilość koszy na śmieci. Dbajcie zatem aby nie wyrzucać śmieci na ziemię lecz do koszy – będzie to ukłon w kierunku Waszej własne wygody i komfortu zabawy. 

Szatnia:

Obok głównego wejścia znajdziecie namiot, gdzie będziecie mogli przechować swoje rzeczy nie martwiąc się o nie podczas zabawy. Cena to 30 koron za rzecz. Szatnia służyć będzie również jako punkt rzecz zgubionych i znalezionych.

Pierwsza pomoc:

W razie potrzeby, na terenie festiwalu znajdować się będą punkty pierwszej pomocy. 

Pole namiotowe:

Pole namiotowe dostępne będzie od 26-go sierpnia od godziny 16:00 do 28 sierpnia do godziny 18:00. Nie będzie możliwości wynajęcia namiotu zatem pole jest tylko dla tych, którzy posiadają swój własny namiot. Cena to 50 koron (2 Euro) za noc/namiot i 50 koron (2 Euro) za osobę. Na terenie pola znajdować się będą toalety, prysznice oraz punkty z jedzeniem i piciem. 

Większą mapkę znajdziecie tutaj:

MAPKA!

Line up:

Mainstage: Axwell - Fedde le Grand - Sander van Doorn - Mark Knight - Moguai - Sunnery James & Ryan Marciano - Melvin Reese - Sherry Flavour - Michael J.
 
Technomasters stage: Chris Liebing - Nic Fanciulli - Joey Beltram - Joseph Capriati - Cari Lekebusch - Brian Sanhaji - Nesquik - Agent.
 
Pure Trance stage: Gareth Emery - Aly & Fila - W & W - Sied van Riel - Jochen Miller - Artento Divini - Ummet Ozcan - Eddie Sender.
 
Reset Hardstyle stage: Showtek - Angerfist - Crypsis - Thera - Stephanie - Chain Reaction - Twilight Forces - Enhancer - Hosted by MC Tha Watcher.
 
Evropa2 exxtravaganca stage: Michael Burian - San - Michal Poliak - Chris sadler - Neo - Trava - Loutla - Pete Walk
 
Kick da Night stage: Quitin - Filthy Funk Funk - Lores - Bon Finix - Elite - Lazy & Doctor - Marcus Cooper & Kobylka the drums - Proud M - Jean Luc.
 
Fabric stage: Laydee Jane - Orbith - Wolscha - Van Vega - Peter Key - Robiq - Lumx - Danny Bright.
 
Imperium stage: Michael C - Carl Lope - Marthy - Leemac - Dan Rakaczky - Martin Frank - Styx - Ronny - Eagle - Enrico.
 
Playa & Party in house stage: CJ Fox - Wecca -  Sygnity - Marco Wing - Marco Biary - Pietro Bell - Martin Streed - Quidam - Mathiass - D’Safo vs. Josh Mosaiq - Pshyco - Filipoo.

Agencja United Music oraz Art of Dane starają się sprostać wymaganiom wszystkich przybyłych gości. Mają nadzieję, że pogoda również dopisze i że będziecie mogli w pełni korzystać z atrakcji jakie przygotują dla Was organizatorzy.

Przypominamy, iż cały czas dostępne są bilety na to wyjątkowe wydarzenie!

Kup bilet!

 

Filmy video

Żyroskop
 
Wirówka
 
Katapulta bungee
 

CU on the dancefloor....

yoshi89 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2

28 lipca 2011, godz. 15:31

W tamtym roku, jedna z lepszych wakacyjnych imprez Polecam!

pitej Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#3

28 lipca 2011, godz. 16:34

Moze kiedys

Zira Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#4

28 lipca 2011, godz. 16:42

No no w tym roku o wiele więcej atrakcji

krist85 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#5

28 lipca 2011, godz. 21:17

Jedzie ktoś z Wałbrzycha lub okolic autem i ma miejsce wolne

djscc Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#6

28 lipca 2011, godz. 21:35

Ja chcę jechać, ale nie mam jak

d(o.o)b - HS <3 HC <3 - d(o.o)b

malina999 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#7

28 lipca 2011, godz. 21:41

czytając to nie wiem jak to ogarnę

Dopóki nie krzywdzicie nikogo, bawcie się. Rush

wiolaAa016 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#8

28 lipca 2011, godz. 22:46

no no bardzo ciekawie

Pablo Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#9

28 lipca 2011, godz. 22:49

To będzie coś pięknego Już się nie mogę doczekać

Music Addicted

maxav Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#10

29 lipca 2011, godz. 10:12

Zna ktoś tani i dobry sposób dostania się do Pragi z Wrocławia? Bo jak rozumiem z Pragi do Roubnic droga w miarę prosta i przyjemna.

greeNew Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#11

29 lipca 2011, godz. 15:32

@mavax
http://www.ftb.pl/temat.asp?l=1&tid=82881

♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫

Miejsce na Twoją reklamę

axel19 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#12

29 lipca 2011, godz. 16:25

Jeszcze tylko 29 dni !

adi1987 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#13

29 lipca 2011, godz. 16:33

Sa jakieś osoby jadące z Lubina lub okolic ?

Mr Jarro Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#14

29 lipca 2011, godz. 23:06

Tylko jedna sensowna scena : Hardstyle

The real kick in your life...
...give you only HARDSTYLE & HARDCORE

Stefanoo_Music Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#15

30 lipca 2011, godz. 12:30

obecny za rok o ile nie pokryje się z audioriver, kurde nie mogą u nas zrobić jednego festivalu a z taką pompą....

1 - 15/37 |