Przejdź do:

Dzisiaj jest środa, 30 września 2020

Klubowicze online:
506

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek Bryan Kearney & Paul Webster na HF 2011 - Ekwador

karolina_ch Klubowicz offline...
moderator

offline
#1

16 sierpnia 2011, godz. 14:09

Już 27.08.2011 – HF 2011 with AH.FM – Ekwador Club

Bryan Kearney zaczął DJ-owanie 5 lat temu i od tamtego czasu stał się bardzo popularny w całej Irlandii. Jego sety zawierają głównie utwory trancowe, jak i kawałki techno. Jego utwór, który skomponował wraz z O'Callaghanem "Exactly" został wybrany jednym z najlepszych na konferencji muzycznej w 2006 roku i został jednym z ulubionych Armina van Buurena, czy też Paula van Dyka.

Facet, który swoją energetyczną muzyką wzbudza entuzjazm u setek klubowiczów całego świata. Talent do produkcji, geniusz jako DJ - o kim mowa? Te słowa mogą opisywać jedynie Bryana Kearneya - Irlandczyka, który od kilku już lat czaruje nas kolejnymi wyśmienitymi produkcjami, remixami i setami. Kto nie zna takich hitów jak 'Exactly', 'Punchline', czy 'UpEnded', które weszły już na dobre do kanonu skutecznych parkietowych killerów? Nie jeden Sunrise Festival zapewniał nam po raz kolejny Bryana w line-upie. Ci, co byli na jego występie, z pewnością nie żałują minut spędzonych z jego bitami.
Jeden z utworów Bryana najbardziej oczekiwany do tej pory ukazał się pod koniec lipca – Stealth Bomber. Zapraszamy poniżej do obejrzenia wywiadu z Bryanem.

Drugi uczestnik HF 2011, Paul Webster, pochodzi  jednego z największych punktów trance w najszybciej rozwijających się krajach. zaledwie przełom sięgnął już od 3 lat od jego debiutu, Paul wlał ogień na całym świecie dance-piętrach, sety były wówczas powalające. W 2006 roku uzyskał natychmiastowe poparcie z rozgłośni radiowej i stworzył jego pierwszy show na tym radiu. Grał z wieloma wspaniałymi dj'ami sceny klubowej takimi jak "Paul Van Dyk" , "Tiesto" który stał się podstawą jego zestawu.


 
Paul tworzył wiele wspaniałych produkcji  takich jak "Cutt Off", "Engaged" utwory zyskały wielką sławę a Paul coraz większą popularność i był zapraszany na coraz to większe eventy. Obecnie ten producent posiada 2 pobyty w Irlandii  w klubach "Lektrick" i "Trancelation". Traktował każdy nowy klub jako nowe doświadczenie a każdą publiczność jako nowych krytyków, a utwory mogły się podobać  ludziom czy też nie. To z Kolei nieustannie ewoluuje jego wieloaspektowe doświadczenie w dziedzinie trance.To właśnie te pobyty w tych różniących od siebie klubach zawsze traktował z powodzeniem i coraz większą popularnością, i przede wszystkim to że pierwszy przeprowadził produkcję do wielu głównych marek clubbingu. Obecnie jest jednym z najbardziej szanowanych i podziwianych producentów, a na jego występach zawsze jest obszerne grono publiczności.
Podczas tego wyjątkowego wydarzenia możecie spodziewać się wielu atrakcji od AH.Fm w tym darmowych smyczy dla miłośników ah.fm , profesjonalnych wywiadów, które później pojawią się na stronie klubu Ekwador, oraz wideo relację z najważniejszych punktów programu. Profesjonalni fotoreporterzy przygotuję bardzo obszerną galerię, która pojawi się kilka dni po imprezie na oficjalnej stronie klubu. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na mega odlot już podczas HF 2011. Tą imprezę zapamiętacie na długo jak nie do końca życia.


Filmy video

Bryan Kearney interview
 
Paul Webster Promo Video
 

CU on the dancefloor....

kub@ Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2

17 sierpnia 2011, godz. 10:35

Będzie konkretnie Webstera i Kearneya w ekwadorze nie można odpuścić.

xajrusek Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#3

18 sierpnia 2011, godz. 16:01

ogień line up

Sylusia6 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#4

19 sierpnia 2011, godz. 18:02

Webster, Kearney, Rafuss, Sand, Kenenberg - piękny tranceowy skład
Ciekawe jak zagra Moorea Blur bo przyznam że nigdy ich nie słyszałam

max_trance Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#5

22 sierpnia 2011, godz. 10:23

do zobaczenia w sobotę

19:00-19:30 90,6 oraz 99,4 Ekwador Time / Planeta Poznań/www.ekwador.com.pl /

Losbanditos Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#6

23 sierpnia 2011, godz. 21:55

wakacje trzeba zakończyc w Ekwadorze

cristoval martin Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#7

31 sierpnia 2011, godz. 18:31

Był ktoś Jak Kearney zagrał?

http://www.youtube.com/user/cristowal/videos

Pooma.H. Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#8

6 września 2011, godz. 12:16

było mega dobrze, teraz johan gielen 24 wrzesnia

1 - 8/8 |