Przejdź do:

Dzisiaj jest poniedziałek, 21 września 2020

Klubowicze online:
933

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek Sunrise afterparty 29.07.2012

maniuprusin Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#1

23 maja 2012, godz. 11:45

Ostatnio widziałem na facebook ciekawą inicjatywę odnosnie afterparty 29 lipca. Jak wiadomo aftepraty organizowane przez MDT jest tylko w pierwszą niedzielę festiwalu.
Osobiście w pierwszy weekend sie nie pojawię ale z drugiej strony brakuje mi afterparty 29.
Jak sądzicie wyjdzie coś z tego? Ludzi z dobrym naglośnieniem w autach itd. i może się uda coś zorganizować.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100003[...]

cyfghsf

InAffairWithMusic Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2

23 maja 2012, godz. 11:53

akcje popieram :)
w 1. weekend również nie dam rady się pojawić, ale w drugi afterek jakiś powinien być :)

Sojka Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#3

23 maja 2012, godz. 12:19

Można coś pomyśleć...

maciejinox85 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#4

23 maja 2012, godz. 12:26

Jestem za Jade na wszystko!

davmix Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#5

24 maja 2012, godz. 19:39

Tak przyjadą ludzie z mocnym nagłośnieniem w autach i co? Po kilku minutach z okolic plaży przegonią ich mundurowi wpisując najwyższe mandaty.
Przyjedzie 10 aut i każdy będzie grał swoje?
Agregat? Wtedy to jeszcze szybciej wpadną czarni i zwiną tych co to przytargali+ postawią zarzuty za nielegalne zbiorowisko ludzi...

Above & Beyond!

Seth00 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#6

24 maja 2012, godz. 21:13

podjedzie ekipa autami i zaczną cisnąć stare sety z manieczek gdzie tylko słychać JAZDAAA! (ciepło w Polsce jest i nie raz już słyszałem jaka muzyka z aut młodych ludzi najczęściej rozbrzmiewa więc to skojarzenie z manieczkami).
już lepiej gdyby jedna osoba zajęła się stroną muzyczną i to osoba kumata żeby nie kompromitować całej imprezy bo wiadomo że filmiki pewnie trafiłyby do sieci a muzyka rodem z wiejskiej dyskoteki by tylko SF ośmieszyła a nie promowała. no i policja, pomysłodawcy mają pozwolenie na takie coś aby na plaży taki bal zrobić? raczej nie mają, a i sami informują policję aby ich miała na oku i plażę pilnowała, takie coś robi się po cichu a nie ogłasza się wszem i wobec że robi dużą bibę na nielegalu ;)

maniuprusin Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#7

25 maja 2012, godz. 23:57

Seth00 i tak dużo ludzi po sobotniej imprezie bedzie się kierowała na plażę (oczywiście jeśli pogoda dopisze) co do muzyki nie ma obaw. Każdy kto kocha afterparty wie na czym ono polega i na jakiej muzyce bazuje. Kwestia moim zdaniem w tym aby temat poruszyć i zebrać jak najwięcej ludzi. Sądzisz że jeśli zbierze się kilka tys osób i będą w dzień spokojnie się bawić na plaży to policja wbije i zacznie ich pałować ?? Mogą jedynie nakazać o ściszenie muzyki .
Może sam znasz kogoś kto nadawał by się na afterparty jako DJ prowadzący ?? :)

cyfghsf

Szynek Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#8

26 maja 2012, godz. 03:26

Ja jestem jak najbardziej za , bo ten pomysł z Afterem w TRAKCIE trwania całego sf , jest lekkim strzałem w kolano ... After party a nie jakieś after-before party , bo inaczej tego nie można nazwac co w tym roku wymyslili i wg mnie jest to duży --- A niestety jak pare osob wyzej , nie dam rady byc na 1 week;/

artinho Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#9

26 maja 2012, godz. 04:49

my rok temu chcieliśmy robić before, ale jak impreza się rozrosła do liczby trzy cyfrowej, zrezygnowaliśmy, bo sama organizacja takiego wydarzenia to jakby nie patrzeć wydatek, a szkoda by później stracić ten wkład bo po 30 minutach wjadą psy. Trzeba się srać z pozowleniami od miasta, od policji by coś takiego legalnie zrobić. Prędzej bym pisał do jakiegoś hotelu może. Tak jak ma to miejsce na Ibizie, że to hotele organizują imprezy i aftery, z resztą w Miami podczas WMC jest tak samo. Jakby jakiś hotel miał gwarancje przybycie kilkuset osób mógłby się przychylić do takiego pomysłu. Chodź w Polsce to mało prawdopodobne, ale szkoda by było nie spróbować pójść w tym kierunku.

Szynek Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#10

29 maja 2012, godz. 00:04

No własnie miałem ci pisac Artinho , ze polska to poje**** kraj , było mi dane byc rok temu w wakacje 2 tyg na ibizie i tam jest zupełnie inny klimat niż w tym naszym zasranym kraju , tu dasz troche glosniej muze i juz psy pukają do drzwi... Tak samo moze byc problem z hotelem , ewentualnie jakas sale wynajac w nim ale to juz tez sa koszty i nie kazdy bedzie w stanie dodac cos od siebie:/

maniuprusin Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#11

24 lipca 2012, godz. 12:51

Ostatnio pojawiło się jakieś info odnośnie afterparty 29.07.2012 organizowanego przez MDT. Czy to prawda czy też jakieś plotki?

cyfghsf

1 - 11/11 |