Przejdź do:

Dzisiaj jest czwartek, 24 stycznia 2019

Klubowicze online:
636

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek Technika czy Gwiazdy? Rozwiązanie konkursu EUFORII

publo Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#16

13 czerwca 2018, godz. 08:18

technika i wizuacje

megite Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#17

13 czerwca 2018, godz. 14:05

Wiele osób już to podnosiło więc tylko przypominam: prosimy o oprawę wizualną bez trupich czaszek. Nie pasują one do tego eventu. Muzyka na pierwszym planie, technika powinna być tylko miłym dodatkiem. Jak ktoś szuka fajerwerków gdzie muzyka jest tylko dodatkiem to powinien udać się do Szczecina na świetne swoją drogą show Pyromagic.

MeGiTe

djmarcinek Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#18

13 czerwca 2018, godz. 17:48

Jak dla mnie poprawić scenę by ją coś wyróżniało nietypowego. Nagłośnienie jest ok a jeśli chodzi o artystów to może zaprosić większość z dolnej półki a główną gwiazdę jaką nie spotyka się za często w Polsce ustawić na 2-3 h seta. Czyli zrobić show z takim artystą jak Solarstone, Gareth Emery, DRYM, Heatbeat, Fady & Mina

greit Klubowicz offline...
złoty klubowicz

offline
#19

14 czerwca 2018, godz. 10:56

jedno i drugie jest ważne. nie chodzi zawsze o gwiazdy z samej góry, bo te faktycznie potrafią zawodzić. ale o solidne nazwiska, a to łatwo jednak zidentyfikować. technika jest ważna, bo oprawa robi klimat. i absolutnie żadnych imprez od 13 do północy. co to za pomysł impreza za dnia i skończona w najlepszym momencie, kiedy wszyscy dalej chcą się bawić. nie, nie i jeszcze raz nie.

Mark Lynn

Trance forever

JaroHouse Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#20

14 czerwca 2018, godz. 22:17

Moim zdaniem ważniejszą sprawą jednak jest nazwisko a konkretniej to dj który jednak reprezentuje godny styl swoim nazwiskiem. Nie myślę tutaj o znanych nazwiskach, zapewne każdy zna takie, które odeszło od swojego stylu dla komercji i pieniędzy a o takim dj'u, który trzyma się w "ryzach" czy trance'u czy house'u ale jednak trzyma! I ma być upartym skurczybykiem, który "tłucze" muzykę i porywa publikę.

Nie mniej jednak technika też jest bardzo ważna bo zapada w pamięć i tworzy ten wieczór wyjątkowym, człowiek czuję się dopieszczony, zadowolony. Dźwięk musi być czysty, mocny, lasery konkretne, fajnie gdy są atrakcje typu: tancerki, konkakt dj'a z publikom, gadżety. Człowiek jest wzrokowcem i takie rzeczy się ceni. Ale jednak muzyka nas porywa najmocniej i to dla niej przemierzamy setki kilometrów.

Euforia Festivals spełnia kryteria w/w wartości i naprawdę chętnie jeżdżę na Wasze eventy. Widzimy się już 7-ego :) Niech moc będzie z Nami! :)

machel123321 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#21

16 czerwca 2018, godz. 20:38

Zdecydowanie gwiazdy!

Sama oprawa wizualna nie zostanie w pamięci w przypadku wpadek z dj-ami.

Rzecz ma się zupełnie inaczej w drugą stronę... :)))

16 - 21/21 |