Przejdź do:

Dzisiaj jest środa, 19 lutego 2020

Klubowicze online:
565

Reklama dla firm z branży muzycznej

Z dniem 6 października 2005r. Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl - najpopularniejszy serwis poświęcony muzyce klubowej w Polsce - uruchamia nową formę reklamy dostępną tylko i wyłącznie dla firm z branży muzycznej. Jest to doskonała propozycja dla: klubów dyskotekowych, producentów oprogramowania muzycznego, wytwórni, agencji bookingowych, sklepów  etc.

Jest to button reklamowy o wymiarach 200x90 pikseli w formacie GIF, JPEG lub FLASH na głównej stronie serwisu oraz w rankingu klubów. Button wyświetlany będzie w systemie rotacyjnym na przemian z innymi buttonami, jednak z częstotliwością pozwalającą na dotarcie do wszystkich użytkowników przebywających w serwisie. Liczba wszystkich buttonów dodanych do systemu nie przekroczy dziewięciu.

Maksymalna waga bannera to 25KB.

Cena za miesiąc reklamy w tej formie to tylko 250 zł netto. W przypadku zakupu reklamy na okres dłuższy - gwarantujemy korzystne rabaty

Informujemy, że serwis miesięcznie odwiedzany jest przez ponad 340 tysięcy użytkowników z całej Polski, co przekłada się na kilkaset tysięcy odsłon bannera.
(dane na podstawie badania gemiusAudiencelipiec 2005)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:

Dawid Szczepaniak
tel 0 603 775 304
d.szczepaniak@ftb.pl